Zapraszamy również na stronę:
STOLPŁYT
Sp. z o.o.

ul. Żuławska 18
82-300 Elbląg
tel: +48 55 236 11 33
fax: +48 55 232 83 56


e-mail: stolplyt@stolplyt.pl

www.stolplyt.pl

Aspen – najnowsza kolekcja w ofercie marki Meble Wójcik

10.03.2016Miło nam poinformować, że wprowadzamy na rynek kolejną nowość. Pierwszą w tym roku. To kolekcja Aspen. Nasz najnowszy program idealnie sprawdzi się w niewielkich mieszkaniach. To propozycja dla wszystkich tych, którzy podążają za trendami oraz szukają systemu łączącego w sobie elegancję z wyrafinowaną nowoczesnością.

Kolekcja Aspen dzięki swojej modnej, jasnej i neutralnej kolorystyce daje wiele nietuzinkowych możliwości aranżacyjnychKorpusy mebli w niezwykle modnym, szarym kolorze dąb Riviera oraz fronty w dekorze Sand sprawdzą się idealnie zarówno w pokoju dziennym jak i jadalni.

Meble wykonane są z trwałych i odpornych na uszkodzenia materiałów. W konstrukcji mebli wykorzystani najnowsze rozwiązania technologiczne, dzięki którym użytkowanie staje się łatwe i przyjemne.

Program Aspen to świetne rozwiązanie do niewielkich mieszkań. Dzięki jasnemu dekorowi optycznie powiększy pomieszczenie a ustawne bryły idealnie zastąpią duże i ciężkie tradycyjne meble. Aspen to kolekcja, która dzięki swoim dekorom - szaremu odcieniowi dąb Riviera i ciepłemu, naturalnemu dekorowi Sand - wspaniale komponuje się z jasnymi barwami - od ciepłych beży po delikatne szarości. Umieszczone na wieńcach górnych oświetlenie LED FLASH stanowi idealne wykończenie dodające nowoczesnego i stylowego wyglądu każdej bryle. 

W skład kolekcji wchodzą między innymi eleganckie witryny, komody i szafy, dzięki czemu kolekcja idealnie nadaje się do urządzenia zarówno wygodnego i nowoczesnego pokoju dziennego jak i eleganckiej i funkcjonalnej jadalni.